Jadłospis

15.10 poniedziałek   
Śniadanie:  Płatki owsiane na mleku, bułka kajzerka, masło, szynka konserwowa, sałata, pomidor, owoc

Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty z ziemniakami, leniwe, owoc, kompot

Podwieczorek:  Herbata owocowa, chleb mazurski, masło, ser biały waniliowy, owoc

Alergeny: Gluten, mleko, seler, gorczyca, soja, jaja

16.10 wtorek
Śniadanie: Kakao, chałka, masło, powidła śliwkowe, owoc

Obiad: Pieczarkowa z makaronem, karczek w sosie tzatzykowym, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: Mięta, pieczywo jasne, masło, kiełbasa krakowska sucha, sałata, ogórek zielony

Alergeny: Gluten, seler, mleko, gorczyca, soja, jaja

17.10 środa
Śniadanie:
Kawa mleczna, angielka, masło, stół szwedzki: szynka, ser żółty, jajko gotowane, sałata, pomidor, roszponka, papryka

Obiad: Zupa brokułowo-marchewkowa z ziemniakami, sztuka mięsa w sosie chrzanowym, kasza bul gur, surówka z ogórka kiszonego i kukurydzy, kompot

Podwieczorek: Herbata owocowa, chleb biały wiejski, masło, pasztet mięsny, ogórek małosolny, owoc

Alergeny: Gluten, mleko, seler, gorczyca, soja, jaja

18.10 czwartek
Śniadanie:
Chrupki kukurydziane na mleku, bułka ciabatta, masło, salami, pomidorek koktajlowy, sałata

Obiad: Krupnik ryżowy, bryzol, surówka  z selera białego, selera naciowego, słonecznika, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: Budyń czekoladowy, ciasto jogurtowe, owoc

Alergeny: Gluten, mleko, seler, jaja, soja, gorczyca

19.10 piątek
Śniadanie
: Herbata z cytryną,  bułka chłopska,  jajecznica na bekonie, szczypiorek, owoc

Obiad: Zalewajka z białą kiełbasą, łazanki z mięsem i kapustą, kompot

Podwieczorek: Rumianek, chleb orkiszowy, masło, pasta z łososia, ogórek kiszony, owoc

Alergeny: Gluten, jaja, soja, seler, gorczyca, ryby, mleko

22.10 poniedziałek
Śniadanie
: Zacierka na mleku, bułka poznańska, masło, szynka gotowana, sałata, papryka, owoc

Obiad: Zupa jarzynowa z ziemniakami, spaghetti mięsne, mus owocowy, kompot

Podwieczorek: Herbata owocowa, chleb mazurski, masło, ser żółty, pomidor, szczypiorek, owoc

Alergeny: Gluten, mleko, seler, gorczyca, soja

23.10 wtorek
Śniadanie:
Kakao, bułka maślana, serek waniliowy, owoc

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony z pieczarką, ziemniaki, mizeria, kompot

Podwieczorek: Sok owocowy, bułka kajzerka z nasionami, masło, kiełbasa szynkowa, sałata, papryka, roszponka

Alergeny: Gluten, mleko, seler, gorczyca, soja, jaja

24.10 środa
Śniadanie:
Herbata owocowa, chleb wiejski, masło, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, owoc

Obiad: Barszcz ukraiński z ziemniakami, pulpet w sosie koperkowym, surówka z marchewki, jabłek, ryż, kompot

Podwieczorek: Kasza manna na gęsto  z sokiem truskawkowym, biszkopty, owoc

Alergeny: Gluten, seler, mleko, gorczyca, soja, jaja

25.10 czwartek
Śniadanie:
Makaron literki na mleku,  chleb Tygrysi, masło, polędwica sopocka, pomidor, sałata

Obiad:  Zupa krem z dyni z grzankami, ryba smażona, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty z marchewką, kompot

Podwieczorek:  Herbata z miodem, bagietka, masło, jajko gotowane, papryka czerwona, kiełki rzodkiewki

Alergeny: Gluten, mleko, jaja, seler, soja, gorczyca, ryby

26.10  piątek
Śniadanie:
Kawa mleczna, bułka chłopska, masło, parówki cielęce na gorąco, ketchup

Obiad: Zupa ogórkowa z ziemniakami, pierogi z serem i polewą owocową, herbata

Podwieczorek: Jogurt do picia, bułka Myszka z serem, owoc

Alergeny:  Gluten, mleko, jaja, seler, soja, gorczyca

Jadłospis może ulec zmianie.