Grupa Kangurków wzięła udział w konkursie organizowanym przez Dotlenieni.org
Wygrywając tym samym roślinkę niespodziankę!!!!

Natasza Bączak z grupy JABŁUSZKA zdobyła II miejsce w kategorii "Stroik świąteczny" - konkurs plastyczny "Magiczne święta" zorganizowany przez Stowarzyszenie Nowasolna, Gminę Nowosolna GPCKiE w Plichtowie oraz Radę Osiedla Nowosolna. Gratulujemy!!!
Dziewczynka z nagrodzonym stroikiem

Nauczycielki z grupy JABŁUSZEK wzięły udział w konkursie literackim miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i wygrały dla swoich Dzieciaków z grupy zestaw instrumentów muzycznych. Gratulujemy!
Dzieci z instrumentami

Natasza Bączak z grupy JABŁUSZEK w maju wzięła udział w konkursie plastyczno-literackim pt. " Ziarenko, drzewko, drzewo, las, rośnie ekolog w każdym z nas" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 74 w Łodzi.
Natasza wykonała piękną, przestrzenną pracę plastyczną oraz ułożyła wraz z mamą wiersz promujący ekologiczne hasła.
Serdecznie gratulujemy naszej laureatce!

Dziecko prezentuje swoj pracę

Dnia 29.04.2016r. Ada, Zuzanna i Maja z grupy "Sów" wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Ekologiczne drzewo", organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 120 w Łodzi. Zuzanna Mokrzycka jako jedyna z naszego przedszkola zajęła II miejsce w kategorii wiekowej dzieci 5- 6 lat. Barwo i gratulujemy!
praca konkursowa

Konkurs wokalny "Bajka różne ma imiona"
W dniu 30 listopada 2015 roku odbył się regionalny konkurs wokalny pt. „Bajka różne ma imiona”. W konkursie wzięli udział chłopcy z gr. "Motylków" , którzy zaśpiewali piosenkę pt. „Na wyspach Bergamutach” i otrzymali wyróżnienie. Jednak zdecydowanie gwiazdą konkursu okazała się Julia Czaplarska z gr. "Sów", w wykonaniu której usłyszeliśmy piosenkę pt.”Kaczka Dziwaczka” i otrzymała pierwszą nagrodę.
Brawo Julka! Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody.
Uczestnicy konkursu

Grupa Krasnoludków w listopadzie 2015 roku wzięła udział w konkursie "Pluszowy Miś-Eko Miś" organizowanym przez Muzeum Semafor w Łodzi. Na konkurs nadesłano ponad 600 prac, a nasz Miś otrzymał wyróżnienie. Jako reprezentanci grupy podziękowanie oraz dyplom odebrali Iga Ogorzałek oraz Antoni Zbiorczyk. Gratulujemy naszym "Krasnoludkom".
Praca konkursowa

19 maja 2015 roku pięcioro dzieci z grupy "Sów" wzięło udział w regionalnym Konkursie Piosenki Ekologicznej. Dzieci wykonały piosenkę pt. "Poważna sprawa" mówiącą o ważnych problemach naszej Planety oraz o tym, w jaki sposób wszyscy możemy o nią dbać.
Nasze przedszkole otrzymało wyróżnienie, pamiątkowe dyplomy i statuetkę. Z pewnością w przyszłym roku znów weźmiemy udział w tym konkursie.
Zdjęcie grupowe

Aleksandra Rogulska i Lena Mentrycka z grupy "Kotki" piosenką "Do You Want to Build a Snowman?" wywalczyły pierwsze miejsce na Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 10 w Łodzi.GRATULUJEMY ! Serdecznie dziękuję Rodzinom dziewczynek za liczne przybycie, pomoc w przygotowaniach i niesamowite wsparcie. :)
Iwona Bartczak
Dziewczynki w strojach bohaterów bajki

Miło nam poinformować, że prace dzieci z grupy "Niedźwiadków": Julii Schulz, Hanny Kenig oraz Marty Zdanowskiej zostały zakwalifikowane do wystawy konkursu pt. "Moja Ulubiona Postać Bajkowa" organizowanej w ramach XV Festiwalu Teatrów Przedszkolnych przez Bałucki Ośrodek Kultury. Wystawę można było odwiedzać w dniach 14 -17 kwietnia 2015 roku w siedzibie ośrodka, przy ulicy Żubardzkiej 3 w Łodzi.

Dnia 26 marca 2015 roku dzieci z grupy "Żabek ":
Marcel Kamoda, Kalina Hernecka, Stanisław Różański wzięły udział w konkursie muzycznym pt. "Bajkowe piosenki" i zdobyły wyróżnienie.Zaprezentowały piosenkę "Szewczyk Dratewka".
Zdjęcie grupowe

Konkurs plastyczny "Magiczne Święta" grudzień 2014 roku