Czytanie w Kotach

20-06-2018
Dzieci słuchają bajki
W pewną czerwcową środę mama Gustawa poprowadziła zajęcia i warsztaty plastyczne z dziećmi z grupy „Koty”. Pani Aleksandra czytała dzieciom książkę: „O wilku, kt& (...)

Radiowóz w Przedszkolu

18-06-2018
Pani Policjantka obok radiowozu
W pewien słoneczny poniedziałek dzieci z całego przedszkola miały okazję zapoznać się ze specyfiką i funkcjonalnością radiowozu policyjnego. Zaproszeni Policjanci opowiadali w jaki (...)

Koty w Arboretum w Rogowie

12-06-2018
Zdjęcie grupowe Kotów
W czerwcu dzieci z grupy „Koty” uczestniczyły w wycieczce do Arboretum w Rogowie. Tam poznały nowe gatunki drzew i krzewów z Europy Środkowo - Wschodniej tj. żyw (...)

Zielone Przedszkole Jabłuszek

06-06-2018
Dzieci w Parku Mikroskala
W tym roku nasza Jabłuszkowa grupa po raz drugi wybrała się na Zielone Przedszkole, tym razem odwiedziliśmy Przyjezierze. Program naszej wycieczki naszpikowany był atrakcjami. Odwi (...)

Dzień Dziecka w Sowach

01-06-2018
Zdjęcie grupowe Sówek z lodami
Dzień Dziecka to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. W tym dniu dzieci otrzymują potwierdzenie tego, że są ważne i bardzo kochane. Od dorosłych uczą się jak należy okazywać w takic (...)

Sowy i Koty w Lipce

29-05-2018
Zdjęcie grupowe Kotów
W maju 2018 roku dzieci z grupy „Koty” oraz „Sowy” uczestniczyły w wycieczce do Pszczelarza w Lipce. Dziewczyny i chłopcy mieli okazję podziwiać zwierzęta w (...)

Małpki w Lipce

Dzieci na warsztatach w Lipce
W maju grupa "Małpek" miała przyjemność odwiedzić pasiekę w Lipce. Na wycieczce dzieci poszerzały swoje wiadomości na temat procesu powstawania miodu, czy roli pszczół jakie (...)

Kangurki i Żabki w Borysewie

Zdjęcie grupowe dzieci
W maju grupa „Kangurków” i „Żab” wybrała się na całodzienną wycieczkę do Zoo w Borysewie. Poznaliśmy zagrożone gatunki zwierząt, skakaliśmy w figlora (...)

Sowy w Spale

Zdjęcie grupowe Sówek
24 i 25 maja grupa "Sów" pierwszy raz była na dwudniowej wycieczce. I choć dla większości był to pierwszy samodzielny wyjazd, wszyscy dzielnie znieśli rozłąkę z rodzicami. A (...)

Jabłuszka w Zoo we Wrocławiu

15-05-2018
Jabłuszka z żyrafami
15 maja 2018 roku grupa JABŁUSZEK wraz ze swymi Jabłonkami wybrała się na wycieczkę autokarową do wrocławskiego ZOO. Był to najbardziej wyczekiwany wyjazd naszych małych zgrywus&oa (...)