Sowy sprzątają Świat

21-09-2018
Zdjęcie grupowe Sów
W piątek 21 września grupa „Sów” brała udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata". Większość dzieci uczestniczyła w niej po raz pierwszy. Nasuwały (...)

Koty i Kangury w krainie bajek

21-09-2018
Zdjęcie grupowe Kotów
Dnia 21 września „Koty” i „Kangurki” uczestniczyły w wycieczce do muzeum Kinematografii. Dzieci miały okazję zobaczyć wielkich rozmiarów telefon, cza (...)

Dzień Przedszkolaka

20-09-2018
Dzieci podczas zabawy
Dnia 20 września grupy „Koty” oraz „Kangurki” uczestniczyły w zorganizowanym przez panie nauczycielki „Dniu Przedszkolaka”. Dzieci śpiewały pios (...)

Niezwykły gość Sów

18-09-2018
Żabka
We wtorek 18 września grupę Sów odwiedził NIEZWYKŁY GOŚĆ - mała zielona żabka. Wszyscy byli bardzo podekscytowani. Zaglądali, oglądali, chcieli wziąć na ręce. Żabka zainspir (...)

Mały miś w świecie wielkiej literatury

14-09-2018
Zdjęcie grupowe z Panią Dyrektor
11 września odwiedziła nas Mama Bianki włączając się tym samym do akcji "Mały miś w świecie wielkiej literatury". 14 września odwiedziła nas z tego samego powodu P. Dyrek (...)

Sałatka owocowa Sów

13-09-2018
Sałatka w kubkach
Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede ws (...)

Kangury sadzą drzewo

07-09-2018
Zdjęcie grupowe Kangurków
Dnia 7.09.2018 grupa "Kangurków" zasadzila drzewo pamięci jako symbol życia i wolności człowieka w świecie włączając się tym samym w projekt edukacyjny „Piękna Nasza P (...)