Archiwum 2014/2015

Wycieczka po szkole w Zespole

22-06-2015
Dzieci w szkole
W czerwcu grupa "Sów" odwiedziła klasę pierwszą w Szkole podstawowej nr 202 w Zespole szkolno-przedszkolnym nr 2. Dzieci przygotowały dla pierwszoklasistów (...)

Wycieczka do ZOO

22-06-2015
Dzieci i żyrafy
W czerwcu grupa JABŁUSZEK wybrała się na wycieczkę do łódzkiego ZOO. Dla niektórych maluchów była to pierwsza wizyta - zachwytom nie było końca! Widzieliśmy ży (...)

Wycieczka do Lipki

16-06-2015
Dzieci w strojach pszczelarza
W czerwcu grupy "Sów" i "Motylków" oraz "Niedźwiedzi" i "Kotów" pojechały na wycieczkę do pasieki w niedalekiej Lipce. Nasz dobry znajomy Pan Dariusz (...)

Wizyta Policji

11-06-2015
Policjanci obok wozu policyjnego
W czerwcu nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze komendy policji. Przedszkolaki obejrzały tresurę psów policyjnych wyszkolonych do zadań specjalnych. Po pokazie dzieci (...)

01-06-2015
Dzieci czekają na pokazy
W czerwcu obchodziliśmy w Przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej wspaniałej okazji został zorganizowany "Pokaz talentów". Każda grupa przygotowała występ dla reszty Prze (...)

Czerwony Kapturek

21-05-2015
Bohaterowie bajki z dziećmi
W maju Rodzice dzieci z grupy "Jabłuszek" przygotowali dla swoich dzieci wspaniałą niespodziankę. Wystawili bajkę "Czerwony Kapturek". Dzieci były zachwycone przedstawieniem.. (...)

Wycieczka do ASP

20-05-2015
Dzieci przed wejściem do ASP
W maju dzieci z grupy "Biedronek" wybrały się autobusem do siedziby Akademii Sztuk Pięknych na zajęcia plastyczne. Byliśmy bardzo ciekawi co będziemy robić - najpierw wysłucha (...)

Wycieczka do Kołacinka

12-05-2015
Dzieci z dinozaurem
W maju grupa "Sów" wybrała się na wycieczkę do Dinoparku. Pogoda nam dopisała, humory też! Już przy samym wejściu powitał nas gigantyczny "stwór". Ale wycieczkę rozpo (...)

Baśniowa Kawiarenka

11-05-2015
Dzieci w Baśniowej Kawiarence
W maju grupy "Jabłuszek" i "Żabek" wybrały się do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie pt. "Wilk i siedem koźlątek". Dzieci były zachwycone bajką. Bliski kontakt ze sceną or (...)