Archiwum 2015/2016

Zakończenie roku

30-06-2016
Zakończenie roku - występy
Uroczystości Zakończenia Roku w Przedszkolu. Do zobaczenia po wakacjach:)

Mikrokosmos

21-06-2016
Dzieci z owadami
W czerwcu grupa "Jabłuszek" wraz z grupą "Żabek" wybrały się na wycieczkę do Mikrokosmosu w Ujeździe. Na miejscu zwiedziliśmy ścieżkę edukacyjną, na której zapreze (...)

Dzień Teatru

17-06-2016
Aktorzy na scenie
W czerwcu odbył się w naszym przedszkolu „Dzień Teatru”.  W trosce o propagowanie rodzinnej żywności nauczycielki przedszkola wystawiły bajkę p.t.: (...)

Dinopark

07-06-2016
Dzieci z dinozaurem
W czerwcu dzieci z grupy „Żabek” wybrały się na wycieczkę do Kołacinka. Pani przewodnik oprowadziła nas po całym Dinoparku, opowiadając różne ciekawostki o& (...)

Wycieczka "Niedźwiedzi"

01-06-2016
Przedstawienie
Z okazji Dnia Dziecka grupa "Niedźwiadków" wybrała się do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie pt. "Kot w butach". Po spektaklu i słodkim poczęstunku odwiedziliś (...)

Mini Playback Show

20-05-2016
Dzieci podczas występu
W maju odbyła się pierwsza lecz na pewno nie ostatnia edycja konkursu Mini Playback Show. Dzieci wcieliły się w gwiazdy polskiej oraz zagranicznej estrady. Przygotowały wraz z (...)

Wizyta w Bibliotece

13-05-2016
Dzieci w bibliotece
Grupa "Sów" odwiedziła Bibliotekę w Nowosolnej. Tylu książek w jednym miejscu jeszcze dzieci nie widziały. Przemiłe Panie opowiadały o tym jak zapisać się do (...)

Wycieczka do Lipki

09-05-2016
Kiełbaski na grilu
W maju grupa "Jabłuszek" oraz grupa "Żabek" wybrały się na wycieczkę do pasieki w Lipce. Na miejscu Pan Dariusz - Pszczelarz pokazał nam swoje królestwo :) Z zacie (...)

Ogród botaniczny

02-05-2016
Dzieci w ogrodzie botanicznym
Podczas wycieczki do Ogrodu Botanicznego "Sowy" poznawały faunę i florę wiosennego Ogrodu Botanicznego. Szczególnie zachwyciły nas kobierce z kwitnących tulipan&oa (...)