Archiwum 2016/2017

Zakończenie roku

22-06-2017
Zakończenie roku Kangurków
Serdecznie dziękujemy za cudowny rok pełen uśmiechu, nowych przyjaźni oraz wielu wspaniałych chwil...

Quiz teatralny

08-06-2017
Wszyscy uczestnicy quizu
W czerwcu w naszym przedszkolu odbył się Quiz teatralny, który był podsumowaniem programu autorskiego nauczycielek "Teatr bliżej dzieci". Do udziału w nim zostały zaproszone (...)

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

30-05-2017
Dzieci w Wiosce Indiańskiej
Grupa "Krasnoludków" oraz "Kotków" wybrała się w odwiedziny do Wioski Indiańskiej. Strzelaliśmy z łuków, pomalowaliśmy twarze jak prawdziwi Indianie. Dzieci mo (...)

Konkurs "Wiersz o mojej Mamie"

26-05-2017
Laureaci konkursu
W maju w naszym Przedszkolu został ogłoszony konkurs literacki pt. „Wiersz o mojej Mamie”. Konkurs miał na celu rozwinięcie kreatywności twórczej dzieci, ks (...)

Mini Playback Show 2

15-05-2017
Mini Playback Show
W maju odbyła się druga edycja przedszkolnego konkursu "Mini Playback Show." Obejrzeliśmy występy 16 uczestników. Wszyscy po raz kolejny świetnie się bawili. Gościem specjal (...)

Sowy i Kangury w Poddębicach

12-05-2017
Dzieci na warsztatach ogrodniczych
12 maja grupa "Sów" i "Kangurków" wyjechała na warsztaty ogrodnicze do centrum ogrodniczego w Poddębicach. Warsztaty były ciekawe i dzieci dobrze się na nich bawiły s (...)

Czytanie u Sówek

11-05-2017
Cała Polska czyta dzieciom
W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" 11 maja w grupie "Sów" wiersze znanych poetów czytała mama i brat Jeremiasza Państwo Jola i Adrian Zając. Dzieci świetnie (...)

Quiz ekologiczny

24-04-2017
Sala przygotowana do quizu
W kwietniu z okazji Dnia Ziemi w naszym przedszkolu odbył się quiz ekologiczny przygotowany przez wychowawczynie grupy "SOWY" panią Agnieszkę Mędrą i panią Lucynę Jóźwiak. W (...)

Zajęcia otwarte w Kangurkach

03-04-2017
Dzieci wraz z rodzicami podczas zajęć
W kwietniu w grupie "Kangurków" odbyły się zajęcia otwarte pt. "Wielkanocne dekoracje". Podczas zajęć dzieci wraz z rodzicami dekorowały naczynia metodą decupage a następnie (...)